Strona główna » Aktualności » Dajcie się ugościć zimą w Małopolsce! Program „Małopolska Aktywnie Zimą” podpowie, czego nie możecie przegapić!
drukuj drukuj

AKTUALNOŚCI

Ostatnie aktualności MOT

08-07-2024
Ankieta

14-06-2024
Konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2024” ogłoszony!

29-04-2024
BO Małopolska: Zdecyduj jakie projekty warto zrealizować!

16-04-2024
Dotacje dla branży HoReCa

11-04-2024
Dodatkowy nabór dla szkół ponadpodstawowych w ramach projektu „Poznaj region – wyprawy turystyczne po małopolsce”

18-03-2024
3. Małopolski Festiwal Balonowy "Odlotowa Małopolska"

27-02-2024
Nabór uczestników na wyprawy turystyczne po Małopolsce organizowane w ramach projektu „Poznaj region - wyprawy turystyczne po Małopolsce”

04-01-2024
Dajcie się ugościć zimą w Małopolsce! Program „Małopolska Aktywnie Zimą” podpowie, czego nie możecie przegapić!

Dajcie się ugościć zimą w Małopolsce! Program „Małopolska Aktywnie Zimą” podpowie, czego nie możecie przegapić! 4.01.2024

Małopolska to ponad 150 km nartostrad, blisko 60 stacji i ośrodków narciarskich, liczne trasy biegowe, baseny termalne, regionalne smaki, niezapomniane widoki oraz cały wachlarz aktywności. To wszystko w „Małopolska Aktywnie Zimą” - nowym magazynie internetowym Małopolskiej Organizacji Turystycznej o zimowych atrakcjach regionu! Pierwszy odcinek „Małopolska Aktywnie Zimą” już 5 stycznia!

W programie „Małopolska Aktywnie Zimą” nie zabraknie pomysłów na zimowy wypoczynek, na jednodniowy wypad, weekend, dłuższy pobyt czy ferie. Narty, biegówki, skitury, termy, regionalne karczmy i lokalne atrakcje turystyczne – o tym wszystkim w programie. Specjaliści od zimy opowiedzą o możliwościach aktywnego spędzania czasu. Każdego roku w Małopolsce powstają nowe inwestycje, które przyciągają tysiące turystów. W tym roku również na narciarzy i snowboardzistów czeka wiele nowości, między innymi na Jaworzynie Krynickiej, Czorsztyn-Ski czy w Centrum Narciarskim Master-Ski. Z programu dowiecie się między innymi, które stoki są bardziej przystosowane do dzieci, a które do zaawansowanych narciarzy, jakimi wyciągami dysponują stacje i czy prowadzą szkolenia narciarskie. Dla równowagi, zgodnie z myślą - dla każdego było coś dobrego - odwiedzimy także m.in. obiekty ze Szlaku Architektury Drewnianej, małopolskie zamki, muzea i atrakcje dla najmłodszych. Duża dawka wiedzy z pierwszej ręki prosto dla Was.

W każdy piątek stycznia i lutego o godzinie 18:00 na Facebooku Małopolskiej Organizacji Turystycznej będą publikowane około 5-minutowe odcinki magazynu zimowego „Małopolska Aktywnie Zimą”. Co tydzień inny rejon Małopolski i inne atrakcje do odkrycia. Pierwszy odcinek odpalamy już 5 stycznia prosto z Krynicy-Zdrój, Tylicza i okolic.

Obserwujcie profil Małopolskiej Organizacji Turystycznej, aby być na bieżąco z zimowymi aktywnościami w Małopolsce. Wyskoczcie na stok, poczujcie gorącą atmosferę nawet w mroźne dni i odkryjcie zimową Małopolskę. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

Wróć do Aktualności
 
WSPÓŁPRACA
          Kraków
      Małopolska